1. Спецкурс "Вікторіанська Англія: суспільство та імперія"

2. Нова історія, другий період (1871-1914)

Примітка щодо індивідуального завдання на період карантину: студентам рекомендовано виконати описані на відповідних сторінках (вище наведений список) індивідуальні завдання через можливу нестачу часу після продовження навчального процесу. Вибір тематики зі списків, а також порядок виконання завдань - вільні. Доповіді на спецкурс готуються в письмовому вигляді (4-5 сторінок А4). Підготовлені завдання та питання щодо їхнього виконання потрібно надсилати на електронну скриньку Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript., дедлайн - 3 квітня 2020 р.

Яким чином студенти мають опрацювати надані матеріали:

1) відкрити сторінку потрібної дисципліни;

2) уважно перечитати весь текст;

3) повернутись до того місця в тексті, де є опис індивідуальних завдань;

4) обрати собі тему зі списку. Один студент виконує по одному варіанту ІНДЗ - як це реалізується: якщо є список фільмів для рецензії, то пишеться одна рецензія, якщо берете есе - обираєте одну тему зі списку, якщо вказаний реферат - один студент готує один реферат. З нової історії кожен студент має підготувати три ІНДЗ, на відповідній сторінці вказано жирним шрифтом. Зі спецкурсу - два ІНДЗ.

5) опрацювати необхідний для виконання завдання обсяг рекомендованої літератури;

6) розробити текст завдання, виправити помилки, оформити, вказати свої ПІБ та курс, переслати файл на електронну скриньку для перевірки.